KONST / Litografier / Färglitografi 15989186
nr 1598 9186
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Provtryck. Signerad. Färglitografi, bildmått: 51x67 cm, yttermått inklusive ram: 68x83 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:09:03
19/2 18:04:03
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin